דלג לתוכן הראשי

ביסמרקיה נוביליס

  • מק"ט : 0021
אזל המלאי עבור /

תיאור:

ללא כל ספק, זהו אחד הדקלים היפים ביותר שיוצאו לעולם ממדגסקר.דקל זה החל להראות בגינון העולמי רק בשנים האחרונות, אך הפך במהירות להיות מהדקלים המועדפים על חובבי ואוהבי הדקלים ברחבי העולם.

הוא מרשים במיוחד גם בצבעיו גם בצורתו ובגודלו.נופו רחב מאד ועלי המניפה שלו בצבע כסוף כחלחל. העלה מגיע לכדי 3 מטרים רוחב לעץ בוגר ופטוטרתו נקייה כסופה עם זיפים חומים. פריחתו דמוית נחש ארגמנית, הופכת לענף פירות חומים על עץ הנקבה.

בשל הופעתו המרשימה יושב דקל הביסמרקיה באצילות מופגנת בגינון המוסדי, או בגינות מרווחות.

קיים וריאנט ירוק של דקל הביסמרקיה, והוא זהה בתכונותיו אז פופולארי פחות.

דקל הביסמרקיה גדל במהירות רבה יחסית, כאשר הוא מקבל מים באופן מסודר. הוא עמיד לקור במידת מה באזור סובטרופי, ומעדיף מיקום של שמש מלאה.

 

Bismarkia Nobilis

Without a doubt, this is one of the most beautiful palms of Madagascar. Only in recent years has it been available for cultivation, and has rapidly become one of the favorites among palm lovers worldwide.

It is majestic in color and form.  Silvery blue leaves fan out with a large crown.  The leaf spread can reach 3 meters in width for a mature plant with clean stamens and large clusters of brown fruit on female trees. Because of its beauty, The Bismarkia Nobilis will "reign" nobly in a public area or large garden with ample space. A greenish form of the plant exists as well.

The Bismarkia Nobilis is a fast grower when watered regularly. Does best with lots of sun, and can withstand some cold weather in subtropical areas.

 
 
תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.