דלג לתוכן הראשי

דיון אדולה

  • מק"ט : C9MNA7HTDJ
אזל המלאי עבור /

תיאור:

דיון אדולה
 
הדיון שייך למשפחה הרחבה של הציקדים. זן זה של דיון, "האדולה" הוא המוכר יותר בעולם הגינון עקב עמידותו הרבה יחסית לשאר זני תת המשפחה.
עליו דמויי מסרק או משור וקשיחים במיוחד, אך כאשר יוצאים העלים החדשים הם קטיפתיים וסגלגלים.
הדיון אדולה מתאים גם לשמש וגם לחצי צל, ועמיד לתנאי קרה.
 
Dioon Edule
 
The Dion is a member of the Cycad family. This variety is the most known one in cultivation for its hardiness compared to the other Dioon varieties.
Its leaves are shaped like a saw, and are very hardy, but when its new leaves arrive they are velvety and often purplish in color.
The Dioon Edule will do well in both sunny and semi shade locations, and will withstand frost.
תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.