דלג לתוכן הראשי

וודיאטייה (זנב שועל)

  • מק"ט : MGGR6YAJAP
אזל המלאי עבור /

תיאור:

וודיאטייה (זנב שועל).
צמח גינה מדהים בעל מרקם גזע של טבעות לבנות בתחילת דרכו ובסיס עלווה פרוותי לבן/ירוק/חום. העלווה צפופה, רב ממידית, המזכירה בצורתה את זנב השועל. הדקל רגיש מעט לקור בצעירותו, והתאקלמותו איטית. אוהב שמש מלאה עד חצי צל, ולא אוהב להיות יבש.
 
 
 
Wodyetia Bifurcata (Foxtail Palm).
Unique garden palm with white ringed trunk base when young, and has a furry brown purplish bark. The fronds are multi dimensional giving the palm leaves the look of a fox tail!!. Somewhat cold sensitive when young. Enjoys full sun to semi shade and requires ample watering.
תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.