דלג לתוכן הראשי

זנב דג- קריוטה

  • מק"ט : 006
אזל המלאי עבור /

תיאור:

דקלי קריוטה

משפחה זו של דקלים סב טרופיים וטרופיים ידועים יותר כדקלי זנב הדג, שם שרכשו עקב צורת עליהם המיוחדת,(העלעלים על כל ענף חתוכים טבעית בקצותיהם כך שהם מזכירים את סנפיר הזנב של הדג).

אנחנו מגדלים את שני הזנים היותר פופולאריים במשפחה זו.

קריוטה מיטיס, הוא זן המתפצל מעצמו, זקוק לחצי צל, ומהווה בעיקר צמח גינה. למרות האמור, יש המשתמשים בדקל זה כצמח פנים במיקומים מוארים היטב כמו: לובי של בתי מלון...

קריוטה יורנס, הינו זן בעל גזע בודד רחב במיוחד,גדול בהרבה מהקריוטה מיטיס,ומגיע עד 10 מטרים ויותר. אוהב מיקום בשמש מלאה אך יגדל יפה גם בחצי צל.

 

Caryota varieties

This family of subtropical to tropical palms is better known as the Fishtail palms, due to the unique shape of their leaves, (the leaf subsections are cut in a form reminiscent of a fishtail).

In our stock we have the two most popular species, C. Mitis and C. Urens.

 

The Caryota Mitis is a clustering variety that thrives in semi shade locations and known to be used as indoor large specimen in well lit surroundings.


The Caryota Urens is a single wide trunk palm, much larger than the C. Mitis, and can reach heights of 10 meters and more. It likes full sun locations though it will do well in semi shade areas too.
תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.