דלג לתוכן הראשי

פילודנדרום קסנדו

  • מק"ט : YX8ZKIPNYY
אזל המלאי עבור /

תיאור:

פילודנדרום קסנדו
פריטים אלו של משפחת הפילודנדרום הינם מהיותר עמידים מכלל הצמחים במשפחה זו ומהווים גם צמחי בית וגם צמחי גן ( ובשל כך הינם מהנפוצים במשפחה זו). ניתן להשתמש בהם כצמחי גן במקומות בעלי חצי צל עד צל מלא וכן לגדלם בשיטה הידרופונית.
 
 
Philodendron Xanadu.

These varieties are from the hardiest species of this family and serve both as garden and indoor plants. For this reason they are extremely popular and well known. Can be planted in semi shade to full shade, though known to survive in certain conditions in full sun. They can be used as hydroponics plants as well
תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.