דלג לתוכן הראשי

ראפיס אקסלנסה

  • מק"ט : 2GQ64OEOQD
אזל המלאי עבור /

תיאור:

ראפיס אקסלסה
דקל קטן מהמזרח הרחוק שמשמש לעתים קרובות לקישוט אולמות, לובי, וכל בית הזקוק למראה תרבותי. עם מראה עלים ירוק כהה בעלי חתכים עמוקים, זהו דקל סבוך המגיע ל3-4מ גובה והוא יכול לשמש גם צמח פנים או צמח גן במקומות מוצלים. מצריך השקייה קבועה ודישון, הוא יכול לשרוד בתנאי תאורה נמוכה. יגיע המראה הטוב ביותר עם קצת אור בבוקר.


 
Rhapis Excelsa
 
A small palm from the Far East often used to decorate halls, lobbies, and any other indoor habitat that needs a cultivated look. With dark green fan shaped leaves deeply cut, this clumping palm reaches 3-4m in height and can be used as either pot plant or a garden plant in shady spots.
It needs regular watering and feeding, and can survive in low light conditions. Will reach best appearance with a little morning sun.
תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.