דלג לתוכן הראשי

רוונאה (ריוולריס)

  • מק"ט : RECZSCQPN4
אזל המלאי עבור /

תיאור:

 
 
"הדקל האצילי" (מג'סטיק פלם) בשמו המוכר, צבר תאוצה מרשימה של הכרה בקרב מגדלי ואוהבי הדקלים. דקל מהיר גידול זה ממדגסקר הינו בעל יכולת רבה להתאים עצמו למגוון רחב של תנאי גידול, הן כצמח פנים והן בשמש מלאה ובכך מאפשר למגדל לגדלו גם לשוק המפותח של צמחי הבית.
כדקל לגינה תפתח הרוונאה ריבולריס גזע עגול ורחב בגוון חום בהיר,עם בסיס ענפים חום ירקרק ומעליו נוף נוצתי ירוק עד ירוק בהיר.
כצמח פנים שימושו רב ובדרך כלל נישתל כקבוצה של מספר גזעים צעירים. יש לאפשר לו העתקות לעיתים תכופות על מנת לתת לשורשיו מרחב מחיה נדרש לצורך מראה עשיר ובריא. דקל זה יגדל בתנאי אקלים מטרופי עד ממוזג קר למרות היותו במקור מאזור טרופי לח.
 
RAVANEA RIVULARIS
 
The “Majestic Palm" as it is commonly called, has recently gained a lot of popularity among growers and palm lovers. This fast grower from Madagascar has the ability to adapt to a wide range of growing conditions, both indoors and outside, hence enabling growers to sell it also as a house plant.
In outside conditions the “Majestic Palm” will develop a low, round, light brown coarse trunk with a brownish green leaf base and light green crown of feathered leaves.
As an indoor plant it thrives well in group planting (4-6 plants), but has to be transferred frequently to allow good development and rich appearance.
The “Majestic Palm" will grow in tropical to temperate regions, though originally is from humid tropical area.
 
תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.