דלג לתוכן הראשי

שיפלרה שיחית מגוונת

  • מק"ט : OL3XS970NS
אזל המלאי עבור /

תיאור:

שפלרה שיחית מגוונת.
משמש לרב כשיח גינה, כגדר חיה שאינה אגרסיבית, נוחה לטיפול וגיזום, או כשיח מילוי לגינה טרופית. משמש גם כצמח עציץ לבית ולמרפסת ומהווה לעיתים גם כצמח ללובי ומקומות מוארים בשטחים ציבוריים גדולים.
 
 
 
Scheffelera Arbicola (variegated).
Often used as a divider when planted outdoors. Not aggressive, easy to manage and trim. Frequently fills areas in tropical landscaping and may even be used indoors as pot plant for the house and the patio. Known to be  an attractive plant for lobbies and large lited public places. י.
הדקל זקוק להשקיה ודישון קבועים בכדי למצות את פוטנציאל יופיו.
 
 
 
תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.