דלג לתוכן הראשי

אגפנטוס

  • מק"ט : N6PNG2HW44
אזל המלאי עבור /

תיאור:

אגפנטוס  Agapanthus
צמח עשבוני רב שנתי ירוק עד ממשפחת השומיים ((Alliacea, בעל עלים ירוקים צרים וארוכים כסרגל.פורח באביב ובקיץ בפריחה סגול כחלכל.מתאים לשתילה בשמש מלאה או חלקית. עמיד לחום לקור, רגיש למליחות, דורש השקיה בינונית.
ניתן לשתול בבודדים, קבוצות או כצמח מרכזי.
מתאים לשתילה בכל אזורי הארץ.
מגיע לגובה בין 20-70 ס"מ.
ארץ מוצא: דרום אפריקה.
: צפון מערב אפריקה
ir=RTL> 
p>ארץ מוצא: דרום אמריקה
תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.