דלג לתוכן הראשי

דרצנה אוסטרלית אדומה רד סטאר

  • מק"ט : V33AUAJ45J
אזל המלאי עבור /

תיאור:

הדרצנות האוסטרליות : רד סטאר.

חיות אמנם בשמש מלאה, אך מעדיפות חצי צל וטמפרטורה ממוצעת. הדרצנות האוסטרליות נמצאות בשיא יופיין דווקא בחודשי החורף. צמח מרהיב לגינה. זן זה הוא הפופולארי ביותר במשפחה זו בשל גוונו האדום המיוחד.

 

Cordyline Australis : Red Star.

Although grown in full sun, they prefer a semi shade environment and moderate to cool temperatures. The Cordyline Australis is at its peak beauty during winter months. The green variety can withstand high temperatures. These plants make an impressive addition to any garden. This variety is the most popular hybrid of the family due to the special red coloring of its leaves.

תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.