דלג לתוכן הראשי

שיפלרה אמטה

  • מק"ט : VUT3D4NGKE
אזל המלאי עבור /

תיאור:

שפלרה אמטה.
שיח הגדל לעץ מעוצה בעל נוף הדומה למטריה, (לפעמים הוא נקרא עץ המטריה). פריחתו מדהימה בצבע אדום/סגול. שורשיו עבים ובולטים גם מעל האדמה . מומלץ לשותלו רחוק ממדרכות או תשתיות.
 
 
 
Scheffelera Amateh.
A Shrub which grows into a large tree with “umbrella-like”: appearance (that gave it the nickname “Umbrella-Tree”). Exceptional reddish-purple flower stalk. Its root are thick and can cover the surface. Recommended not to plant near paved walkways or infrastructures. נו בטבע זן של הרובליני המתפצל טבעית, והוא הכנס בתקופה האחרונה לגינון העולמי.
הדקל זקוק להשקיה ודישון קבועים בכדי למצות את פוטנציאל יופיו.
 
 
 
תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.