דלג לתוכן הראשי

חמדוראה סיפריצי

  • מק"ט : 0070
אזל המלאי עבור /

תיאור:

חמדוריאה סיפריצי

זהו דקל קטן קומה, מתפצל בתחתית הגזע, מהווה צמח עציץ מעולה, וצמח גינה אטרקטיבי. הוא מכונה "דקל הבמבוק", ונחשב לדקל מועדף לגינון פנים וחוץ מזה דורות רבים, מעשיר ביופיו גם כצמח בית וגם כתוספת אטרקטיבית לגינה במיקום של חצי צל, עד צל מוחלט. בעל ענפי פריחה המבשילים עם פירות קטנים שחורים.

דקל חזק ועמיד, האוהב דישון והשקיה קבועים. משמש אבן יסוד בצמחיית משרד, פנים מוסדית ופינות טרופיות.

צמח עמיד גם לטמפרטורות נמוכות , לפיכך מתאים לשתילה ברב חלקי הארץ.

 

Chamaedorea Seifrizii

This is a small clustering palm and is an excellent pot plant or garden attraction. The "Bamboo Palm" has been a familiar favorite for centuries, giving green beauty indoors and in semi-shaded to shaded spots outside. Strong and hardy, this palm likes to be watered and fed regularly. The Chamaedorea Seifrizii is considered a worthy option for any planting program.  You can notice small black fruit clusters black on long infructesence. (Fruit stem)

Will live in temperate to tropical regions.

 
 
תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.