דלג לתוכן הראשי

רוביליני (פניקס)

  • מק"ט : LTFNEJG2YP
אזל המלאי עבור /

תיאור:

פניקס רובליני
 
דקל ננסי זה דמוי תמר הוא למעשה באמת קרוב משפחה של דקל התמר הידוע בארצנו. מקורו באזורי תאילנד עד וויאטנם, והוא משמש גם כצמח עציץ מצוין וגם כתוספת אטרקטיבית מיוחדת בגינה.
בטבע מגיע הרובליני לגובה מקסימאלי של 4  מטרים,ונופו הנוצתי עדין כמו שרך עם עלווה ירוקה בוהקת עם ענפים עמוסים בזרעים אדומים עד שחורים (בסוף הבשלתם) על צמח הנקבה.
ישנו בטבע זן של הרובליני המתפצל טבעית, והוא הכנס בתקופה האחרונה לגינון העולמי.
הדקל זקוק להשקיה ודישון קבועים בכדי למצות את פוטנציאל יופיו.
 
 
Phoenix Roebelenii
 
This little dwarf date palm look-alike is actually a true keen to its huge known brother the "Date Palm"-Phoenix Dactilifera. Coming from Thailand to the Vietnam areas, it is a great pot plant as well as beautiful garden plant. In nature it can reach 4m of height with a graceful crown of feather fern like shiny green leaves and clusters of black tiny fruit on its female plant.
It can be also found as a clustering form in nature, recently introduced as such to the horticultural world.
Needs ample supply of water and will appreciate a feeding occasionally.
 
תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.