דלג לתוכן הראשי

לויסטוניה סינית

  • מק"ט : GYR8LWS36I
אזל המלאי עבור /

תיאור:

ליויסטונה סינית
 
אמנם שמו של דקל זה אמור לרמוז על מקורו, הוא מעט מטעה שכן בטבע הוא מצוי באיים הדרומיים של יפן וכן בטייוואן.
בעל עלי מניפה רחבים, דקל עמיד זה מתאים מאד לגינון, הוא עמיד בקור ואף בקרה מתאים לאזורים אקלימים רבים ומגוון רחב של אדמות.
הוא איטי בגידול, עליו ירוקים בהירים, גדל בחצי צל עד שמש מלאה, מתאים לגינון ציבורי שכן הוא אינו דורש טיפול רב ועמיד למידה מסוימת של יובש.
 
Livistona Chinensis
 
Although has its name referring as chinensis (of china), the origin of this palm is in the south islands of Japan and Taiwan.
With fan shaped leaves this hardy palm is very suitable for gardening, as it is cold hardy for temperate regions and is adapted to a variety of soils.
It is a slow grower with bright light green leaves, growing in full sun, or some shade.
The Livistona Chinensis is excellent for public gardening as it withstand neglect and some drought.
תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.