דלג לתוכן הראשי

רואיסטוניה (דקל המלך)

  • מק"ט : 2IQ34TXEV0
אזל המלאי עבור /

תיאור:

רואיסטוניה רג'יה.
"הדקל המלכותי" כמו שמכירים אותו במשתלות בארץ, מקורו בקובה הטרופית, אך הוא התאקלם באזורי עולם רבים כל כך עד כי מעטים זוכרים את מקורו. שימושו רב בגינון: הן הפרטי והן הציבורי והוא מבוקש במיוחד בבתי מלון וגינות גדולות.
בסיסו עבה במיוחד וטבעתי בצבע חום בהיר, ובסיס עלוותו ירוק ונקי מאד. עלוותו נוצתית ירוקה בהירה והנוף מרשים במיוחד הן כבודד או קבוצה או שדרתי.
רצוי לאפשר לרואיסטוניה מקום מוגן במעט מרוחות קרות. התמורה תהייה מדהימה ביופיה.
 
 
Roystonea Regia
 
The “Royal palm” is native to tropical Cuba, but is already world renowned as one of the more worthy palm to cultivate.
With swollen at the base, trunk, ringed and light brown in color, topped by a very clean green crown shaft, and a crown of light green feather leaves, it is a beautiful sight as single, group or avenue tree.
The Roystonea likes regular watering and feeding, warm spot, when cultivated away from the tropics sheltered from cold winds. Though in the tropics will grow almost in any condition.  
תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.