דלג לתוכן הראשי

ציקס רבולטה

  • מק"ט : 6ZCFHJO0TI
אזל המלאי עבור /

תיאור:

ציקס רבולטה
 
 
ציקס זה נחשב לאחד הצמחים העמידים בעולם, ומייחסים לו עבר היסטורי של תקופות הקודמות לדינוזאורים, בעקבות גילויי מאובנים בתקופות גיאולוגיות קדומות.
הוא תפס אחיזה איתנה בגינון הקדם מודרני באירופה, וכיום בכל העולם, ונחשב לצמח פופולארי במיוחד.
ניתן למוצאו כמעט בכל מזג אויר, ובכל צורת גינון מקובלת: אם לצידי דרכים, או איי תנועה, צמח שטח בפארקים, או תוספת קישוטית לגינה המוסדית, וכמובן כצמח מרכזי בגינה הפרטית.מאחר וצמח זה הינו עמיד במיוחד, ניתן לגדלו גם כצמח עציץ.
דרישותיו הינן מינימאליות, אך השקיה ודישון קבועים יזרזו את גידולו, וכן צבעו יקבל ברק טבעי יפה.
רבגוניותו כצמח עציץ כה רבה עד כי ניתן למוצאו כמיניאטורה בעציצון קטן עם 4-8 עלים, עד אקסמפלר ענק עם גזע עבה ונוף מרשים של 3-4 מטרים קוטר ו4-5 מטרים גובה.
 
 
 
 
 
Cycas Revoluta
 
 
This hardy Cycas has enraptured the cultivated world for many years already, and has taken a prominent position as one of the most widely grown plants around. It can be found in almost every climate, and in every landscaping situation; at roadsides, in parks, enhancing large public gardens, and on private plots.
Because it will tolerate lower light conditions to a certain extent, the Cycas Revoluta is an excellent pot plant. Does not need special care; though regular watering and feeding will promote faster cycles of growth. It has been grown as a miniature as well as a huge specimen. Cycas Revoluta can reach sizes of 3-4 meters in diameter and 4-5 meters in height.
תגובות:


ש.ה.נ.נ. ניהול בע"מ, המוכרת כ"משתלות ליעות", מגדלת צימחי בית וגינה משנת 2003 (ובמסגרת חברת האחות- עץ ד.א.ט בע"מ המוכרת אף היא כ"משתלות ליעות" משנת 1996)

מלכתחילה הציבה החברה את איכות ורמת הגידול כמטרה בלתי מתפשרת.
אפשר לראות את מוצרינו במאות משתלות וגנים ציבוריים ברחבי הארץ.

החברה שמה דגש על אקלום המוצר טרם הוצאתו לשיווק ודואגת לטפח את מוצריי הגן בתנאים הקרובים ביותר לתנאי הגידול הצפויים לצמח.

צוות מקצועי ומנוסה אחראי על כל שלבי הגידול ונותן גיבוי מקצועי לצוות השיווק וההפצה. החברה משווקת את מוצריה באמצעות משאיות החלוקה שבבעלותה, על מנת ליצור קשר ישיר בין המגדל לאתרי המכירה והגינון הציבורי.

החברה ערה לצרכיי הלקוחות ומתאימה את גידוליה לדרישות ולאופנות המשתנות עם השנים. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחום הגינון הציבורי.

לרשות החברה עומדים שטחי גידול גדולים במושבים- משמר איילון בשפלה וניצני עוז בשרון, בהם החברה מגדלת את מגוון הדקלים הגדול בישראל, צמחים טרופים ומגוון ענק של שיחים רב שנתיים המשווקים בכל הגדלים.

כל אלו מאפשרים לחברה לתת שירות טוב בגיוון רחב של מוצרים לגופים ציבוריים, למשתלות ולכל חברות הגינון המובילות בישראל.